Ek Bilgi
| Label | HYPERDUB HYPD37A.1 |
|---|---|
| EAN | 5055300386892 |
| Release Date | September 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,680
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mnestic Pressure |
|---|---|
| Sanatci | Gamble, Lee |
| Cikis tarihi | 2017-09-15 |
| EAN/UPC | 5055300386892 |
| Label | Hyperdub |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | HYPERDUB HYPD37A.1 |
|---|---|
| EAN | 5055300386892 |
| Release Date | September 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.