Ek Bilgi
| Label | ACID JAZZ AJXLP427 |
|---|---|
| EAN | 5400863005436 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 326 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺834
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soothe You Groove You |
|---|---|
| Sanatci | Hutson, Lee |
| Cikis tarihi | 2019-11-15 |
| EAN/UPC | 5400863005436 |
| Label | Acid Jazz |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ACID JAZZ AJXLP427 |
|---|---|
| EAN | 5400863005436 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 326 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.