Ek Bilgi
| Label | JAZZ IMAGES (FRANCIS WOLFF SERIES) 37169 |
|---|---|
| EAN | 8436569193723 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,709
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here's Lee Morgan |
|---|---|
| Sanatci | Morgan, Lee |
| Cikis tarihi | 2019-01-18 |
| EAN/UPC | 8436569193723 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | JAZZ IMAGES (FRANCIS WOLFF SERIES) 37169 |
|---|---|
| EAN | 8436569193723 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.