Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE 060245831994 |
|---|---|
| EAN | 0602458319941 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,600
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Search For the New Land |
|---|---|
| Sanatci | Morgan, Lee |
| Cikis tarihi | 2024-02-16 |
| EAN/UPC | 0602458319941 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE 060245831994 |
|---|---|
| EAN | 0602458319941 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.