Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE 060250893452 |
|---|---|
| EAN | 0602508934520 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 5 mm · 478 g |
| Weight | 478 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Rajah |
|---|---|
| Sanatci | Morgan, Lee |
| Cikis tarihi | 2021-02-19 |
| EAN/UPC | 0602508934520 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE 060250893452 |
|---|---|
| EAN | 0602508934520 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 5 mm · 478 g |
| Weight | 478 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.