Ek Bilgi
| Label | UNIVERSAL MUSIC 060250743886 |
|---|---|
| EAN | 0602507438869 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 272 g |
| Weight | 272 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,405
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Sidewinder |
|---|---|
| Sanatci | Morgan, Lee |
| Cikis tarihi | 2020-12-04 |
| EAN/UPC | 0602507438869 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | UNIVERSAL MUSIC 060250743886 |
|---|---|
| EAN | 0602507438869 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 272 g |
| Weight | 272 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.