Ek Bilgi
| Label | CHICKEN RANCH RECORD CRR1127 |
|---|---|
| EAN | 0760137321316 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From Sun Studio |
|---|---|
| Sanatci | Legendary Shack Shakers |
| Cikis tarihi | 2020-01-31 |
| EAN/UPC | 0760137321316 |
| Label | Chicken Ranch |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CHICKEN RANCH RECORD CRR1127 |
|---|---|
| EAN | 0760137321316 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.