Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | WARP WARPCD339 |
| EAN | 0801061033927 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,310
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | WARP WARPCD339 |
| EAN | 0801061033927 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.