Ek Bilgi
| Label | L.M.L.R. 783776 |
|---|---|
| EAN | 3700477837761 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,363
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lightnin'! |
|---|---|
| Sanatci | Hopkins, Lightnin' |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 3700477837761 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | L.M.L.R. 783776 |
|---|---|
| EAN | 3700477837761 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.