Ek Bilgi
| Label | Warner Music WB725542.1 |
|---|---|
| EAN | 0093624852704 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Demos |
|---|---|
| Sanatci | Linkin Park |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 0093624852704 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music WB725542.1 |
|---|---|
| EAN | 0093624852704 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.