Ek Bilgi
| Label | WARNER BROS 93624913245 |
|---|---|
| EAN | 0093624913245 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One More Light |
|---|---|
| Sanatci | Linkin Park |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 0093624913245 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER BROS 93624913245 |
|---|---|
| EAN | 0093624913245 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.