Ek Bilgi
| Label | Warner Music 93624920830 |
|---|---|
| EAN | 0093624920830 |
| Release Date | June 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,889
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reanimation |
|---|---|
| Sanatci | Linkin Park |
| Cikis tarihi | 2016-06-02 |
| EAN/UPC | 0093624920830 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music 93624920830 |
|---|---|
| EAN | 0093624920830 |
| Release Date | June 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.