Ek Bilgi
| Label | OUT-SIDER MUSIC OSR075 |
|---|---|
| EAN | 4040824089108 |
| Release Date | October 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,040
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Locksley Hall |
|---|---|
| Sanatci | Locksley Hall |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 4040824089108 |
| Label | Gearfab |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | OUT-SIDER MUSIC OSR075 |
|---|---|
| EAN | 4040824089108 |
| Release Date | October 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.