Ek Bilgi
| Label | VINYL PASSION |
|---|---|
| EAN | 8719039007493 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,479
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lord of the Rings |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 8719039007493 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Instrumental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VINYL PASSION |
|---|---|
| EAN | 8719039007493 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.