Ek Bilgi
| EAN | 0602557547108 |
|---|---|
| Release Date | April 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,626
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Melodrama |
|---|---|
| Sanatci | Lorde |
| Cikis tarihi | 2018-04-05 |
| EAN/UPC | 0602557547108 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0602557547108 |
|---|---|
| Release Date | April 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.