Ek Bilgi
| Label | EL PALMAS MUSIC ELPALMAS19 |
|---|---|
| EAN | 4040824091774 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,479
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Estos Son Los Calvos |
|---|---|
| Sanatci | Los Calvos |
| Cikis tarihi | 2022-06-21 |
| EAN/UPC | 4040824091774 |
| Label | Elp |
| Format | LP |
| Tur | World / Salsa |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | EL PALMAS MUSIC ELPALMAS19 |
|---|---|
| EAN | 4040824091774 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.