Ek Bilgi
| Label | L.M.L.R. 783920 |
|---|---|
| EAN | 3700477839208 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,811
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Swing and Soul |
|---|---|
| Sanatci | Lou Donaldson Quintet |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 3700477839208 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | L.M.L.R. 783920 |
|---|---|
| EAN | 3700477839208 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.