Ek Bilgi
| Label | SOMMOR SOMM055 |
|---|---|
| EAN | 4040824089160 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Underground and Beyond |
|---|---|
| Sanatci | Lucifer Was |
| Cikis tarihi | 2019-11-13 |
| EAN/UPC | 4040824089160 |
| Label | Sommor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SOMMOR SOMM055 |
|---|---|
| EAN | 4040824089160 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.