Ek Bilgi
| Label | RHINO RHIK7859344.1 |
|---|---|
| EAN | 0603497859344 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 506 g |
| Weight | 506 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,195
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Immaculate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Madonna |
| Cikis tarihi | 2018-05-31 |
| EAN/UPC | 0603497859344 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO RHIK7859344.1 |
|---|---|
| EAN | 0603497859344 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 506 g |
| Weight | 506 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.