Ek Bilgi
| Label | MUNSTER MUNS7370.7 |
|---|---|
| EAN | 8435008873707 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,179
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-El Sicodelico |
|---|---|
| Sanatci | Melcochita Y Los York's |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 8435008873707 |
| Label | Munster |
| Format | 12in |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MUNSTER MUNS7370.7 |
|---|---|
| EAN | 8435008873707 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.