Ek Bilgi
| Label | TROUBLE IN MIND TIM168LPC1 |
|---|---|
| EAN | 0793420071322 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,897
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Melenas (Dagger Danger) |
|---|---|
| Sanatci | Melenas |
| Cikis tarihi | 2021-12-03 |
| EAN/UPC | 0793420071322 |
| Label | Trouble In Mind |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TROUBLE IN MIND TIM168LPC1 |
|---|---|
| EAN | 0793420071322 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.