Ek Bilgi
| Label | DAY DREAMER DYDE13.1 |
|---|---|
| EAN | 0788364626127 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,642
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akkor |
|---|---|
| Sanatci | Sahin, Melike |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0788364626127 |
| Label | Day Dreamer |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DAY DREAMER DYDE13.1 |
|---|---|
| EAN | 0788364626127 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.