Ek Bilgi
| Label | Sony Music 88985476061 |
|---|---|
| EAN | 0889854760618 |
| Release Date | February 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 621 g |
| Weight | 621 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,020
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Dark Age |
|---|---|
| Sanatci | Mgmt |
| Cikis tarihi | 2018-02-08 |
| EAN/UPC | 0889854760618 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Sony Music 88985476061 |
|---|---|
| EAN | 0889854760618 |
| Release Date | February 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 621 g |
| Weight | 621 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.