Ek Bilgi
| Label | WARNER BROTHERS WB571455 |
|---|---|
| EAN | 0093624904236 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 448 g |
| Weight | 448 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,152
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Swimming |
|---|---|
| Sanatci | Miller, Mac |
| Cikis tarihi | 2018-11-02 |
| EAN/UPC | 0093624904236 |
| Label | Warner Bros |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER BROTHERS WB571455 |
|---|---|
| EAN | 0093624904236 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 448 g |
| Weight | 448 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.