Ek Bilgi
| Label | BIG DIPPER RECORDS LPBIGDI69 |
|---|---|
| EAN | 7059136210695 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Elgen Er Los |
|---|---|
| Sanatci | Moose Loose |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 7059136210695 |
| Label | Big Dipper |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Fusion |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BIG DIPPER RECORDS LPBIGDI69 |
|---|---|
| EAN | 7059136210695 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.