Ek Bilgi
| Label | DEKO ENTERTAINMENT DEKO11391 |
|---|---|
| EAN | 0691026179445 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mission To Mars |
|---|---|
| Sanatci | Nektar |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0691026179445 |
| Label | Deko Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEKO ENTERTAINMENT DEKO11391 |
|---|---|
| EAN | 0691026179445 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.