Ek Bilgi
| Label | WARNER MUSIC GROUP 1836380 |
|---|---|
| EAN | 5021732836380 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,444
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brotherhood |
|---|---|
| Sanatci | New Order |
| Cikis tarihi | 2025-09-19 |
| EAN/UPC | 5021732836380 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER MUSIC GROUP 1836380 |
|---|---|
| EAN | 5021732836380 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.