Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | ISLAND/UMC 3734756 |
| EAN | 0602537347568 |
| Release Date | September 30, 2013 |
| Dimensions | 312 × 318 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Five Leaves Left |
|---|---|
| Sanatci | Drake, Nick |
| Cikis tarihi | 2013-09-26 |
| EAN/UPC | 0602537347568 |
| Label | Island |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | ISLAND/UMC 3734756 |
| EAN | 0602537347568 |
| Release Date | September 30, 2013 |
| Dimensions | 312 × 318 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.