Ek Bilgi
| Label | Vital SUB34.1 |
|---|---|
| EAN | 0098787003413 |
| Release Date | October 1, 1993 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 239 g |
| Weight | 239 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,004
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bleach |
|---|---|
| Sanatci | Nirvana |
| Cikis tarihi | 2011-11-17 |
| EAN/UPC | 0098787003413 |
| Label | Sub Pop |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Grunge |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Vital SUB34.1 |
|---|---|
| EAN | 0098787003413 |
| Release Date | October 1, 1993 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 239 g |
| Weight | 239 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.