Ek Bilgi
| EAN | 0602547378781 |
|---|---|
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,429
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nirvana |
|---|---|
| Sanatci | Nirvana |
| Cikis tarihi | 2015-11-12 |
| EAN/UPC | 0602547378781 |
| Label | Geffen |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0602547378781 |
|---|---|
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.