Ek Bilgi
| Label | MIG MDIG3211.1 |
|---|---|
| EAN | 0885513032119 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,608
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Robber |
|---|---|
| Sanatci | Omega |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 0885513032119 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MIG MDIG3211.1 |
|---|---|
| EAN | 0885513032119 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.