Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVL2013377.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262013377 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ghost Reveries |
|---|---|
| Sanatci | Opeth |
| Cikis tarihi | 2019-12-13 |
| EAN/UPC | 8719262013377 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVL2013377.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262013377 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.