Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVL6203916.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262039162 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 7 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,592
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heritage |
|---|---|
| Sanatci | Opeth |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 8719262039162 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVL6203916.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262039162 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 7 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.