Ek Bilgi
| EAN | 0194399392218 |
|---|---|
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 14 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,366
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Patient Number 9 |
|---|---|
| Sanatci | Osbourne, Ozzy |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 0194399392218 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0194399392218 |
|---|---|
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 14 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.