Ek Bilgi
| Label | VAMPISOUL VAMPI326LP |
|---|---|
| EAN | 8435008865078 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,323
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pa'mi Muneca |
|---|---|
| Sanatci | Aguldo, Oscar & Combo Moderno |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 8435008865078 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VAMPISOUL VAMPI326LP |
|---|---|
| EAN | 8435008865078 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.