Ek Bilgi
| Label | PLAY IT AGAIN SAM PIASB734LP |
|---|---|
| EAN | 5400863055400 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,412
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shimmer |
|---|---|
| Sanatci | Oscar and the Wolf |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 5400863055400 |
| Label | Play It Again Sam |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PLAY IT AGAIN SAM PIASB734LP |
|---|---|
| EAN | 5400863055400 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.