Ek Bilgi
| Label | DISNEY 8740556 |
|---|---|
| EAN | 0050087405564 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,674
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dumbo |
|---|---|
| Sanatci | Churchill, Frank |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 0050087405564 |
| Label | Disney |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DISNEY 8740556 |
|---|---|
| EAN | 0050087405564 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.