Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVATM276Y |
|---|---|
| EAN | 8719262039285 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Gentlemen |
|---|---|
| Sanatci | Benstead, Chris |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 8719262039285 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVATM276Y |
|---|---|
| EAN | 8719262039285 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.