Ek Bilgi
| Label | CAPITOL 060257728945 |
|---|---|
| EAN | 0602577289453 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Amoeba Gig |
|---|---|
| Sanatci | McCartney, Paul |
| Cikis tarihi | 2019-07-12 |
| EAN/UPC | 0602577289453 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CAPITOL 060257728945 |
|---|---|
| EAN | 0602577289453 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.