Ek Bilgi
| Label | INDIES |
|---|---|
| EAN | 4582782931742 |
| Release Date | June 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,908
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Lovely Day Feat: Glen Anthony Henry / Vem Menina Feat: Marta Santamaria (Pepe Link Japan Edit) |
|---|---|
| Sanatci | Link, Pepe |
| Cikis tarihi | 2025-06-25 |
| EAN/UPC | 4582782931742 |
| Label | Indies |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | INDIES |
|---|---|
| EAN | 4582782931742 |
| Release Date | June 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.