Ek Bilgi
| EAN | 0190759826812 |
|---|---|
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 10 mm · 765 g |
| Weight | 765 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,851
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Later Years 1987-2019 |
|---|---|
| Sanatci | Pink Floyd |
| Cikis tarihi | 2019-11-29 |
| EAN/UPC | 0190759826812 |
| Label | Legacy Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0190759826812 |
|---|---|
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 10 mm · 765 g |
| Weight | 765 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.