Ek Bilgi
| Label | WRASSE REC HOUA231.1 |
|---|---|
| EAN | 0889853689613 |
| Release Date | December 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,158
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Je Dis Oui |
|---|---|
| Sanatci | Pink Martini |
| Cikis tarihi | 2016-12-02 |
| EAN/UPC | 0889853689613 |
| Label | Heinz Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WRASSE REC HOUA231.1 |
|---|---|
| EAN | 0889853689613 |
| Release Date | December 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.