Ek Bilgi
| Label | LEX RECORDS LEX154EP |
|---|---|
| EAN | 0878390007288 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,066
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Smokebreak |
|---|---|
| Sanatci | Pink Siifu & Fly Anakin |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 0878390007288 |
| Label | Lex Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LEX RECORDS LEX154EP |
|---|---|
| EAN | 0878390007288 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.