Ek Bilgi
| Label | 4AD CAD803 |
|---|---|
| EAN | 0652637080315 |
| Release Date | December 31, 1993 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 240 g |
| Weight | 240 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Surfer Rosa |
|---|---|
| Sanatci | Pixies |
| Cikis tarihi | 2004-09-09 |
| EAN/UPC | 0652637080315 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | 4AD CAD803 |
|---|---|
| EAN | 0652637080315 |
| Release Date | December 31, 1993 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 240 g |
| Weight | 240 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.