Ek Bilgi
| Label | 4AD CAD1014 |
|---|---|
| EAN | 0652637101416 |
| Release Date | October 13, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trompe Le Monde |
|---|---|
| Sanatci | Pixies |
| Cikis tarihi | 2008-09-25 |
| EAN/UPC | 0652637101416 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | 4AD CAD1014 |
|---|---|
| EAN | 0652637101416 |
| Release Date | October 13, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.