Ek Bilgi
| Label | TRANSMISSION TRANSM242LP |
|---|---|
| EAN | 0802644824215 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,365
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deadwing |
|---|---|
| Sanatci | Porcupine Tree |
| Cikis tarihi | 2021-11-12 |
| EAN/UPC | 0802644824215 |
| Label | Transmission |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TRANSMISSION TRANSM242LP |
|---|---|
| EAN | 0802644824215 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.