Ek Bilgi
| EAN | 0888072426269 |
|---|---|
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,148
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Around the Sun |
|---|---|
| Sanatci | R.E.M. |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0888072426269 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0888072426269 |
|---|---|
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.