Ek Bilgi
| EAN | 0888072067721 |
|---|---|
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 12 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,732
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Best of R.E.M. At the Bbc |
|---|---|
| Sanatci | R.E.M. |
| Cikis tarihi | 2018-10-18 |
| EAN/UPC | 0888072067721 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0888072067721 |
|---|---|
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 12 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.