Ek Bilgi
| Label | VERTIGO 060252729663 |
|---|---|
| EAN | 0602527296630 |
| Release Date | December 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 6 × 325 × 320 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,481
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Herzeleid |
|---|---|
| Sanatci | Rammstein |
| Cikis tarihi | 2017-12-07 |
| EAN/UPC | 0602527296630 |
| Label | Vertigo Berlin |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VERTIGO 060252729663 |
|---|---|
| EAN | 0602527296630 |
| Release Date | December 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 6 × 325 × 320 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.