Ek Bilgi
| Label | KPM MUSIC |
|---|---|
| EAN | 5051078968315 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,809
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We've Got Latin Soul |
|---|---|
| Sanatci | Ray Lopez & the Juniors |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 5051078968315 |
| Label | Kpm Music |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | KPM MUSIC |
|---|---|
| EAN | 5051078968315 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.